-23%

Двострана тава за палачинки

800.00 ден 619.00 ден

  • Пригответе меки и вкусни палачинки лесно и едноставно со помош на двостраната тава за палачинки.
  • Бидејќи е направена од висококвалитетен и нелеплив челик, не само што палачинките ќе бидат неверојатно вкусни, не е потребно да користите масло и да додавате калории!
  • Едноставно додадете од смесата, затворете ја рачката и по неколку секунди превртете!
  • Вашите палачинки секогаш ќе бидат совршени.
  • Не мора да ја користите само за палачинки – пригответе омлет, француски тост и многу повеќе!
  • Може да се мие во машина за садови.
Категории: ,