-20%

Душек за во автомобил

2,450.00 ден 1,950.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • Душек за автомобил направен од висококвелитетен PVC материјал кој истовремено е удобен, но и неверојатно долготраен. Површината е мека и неверојатно удобна.
  • Совршено за брзо преспивање при долго патување, но и за лесно претворање на вашиот автомобил во возило за кампување.
  • Пакетот вклучува: 1х душек и 2х перници.