-35%

Dominique – закривен био камин

19,680.00 ден 12,792.00 ден

Етанолскиот камин го дава оној WOW фактор на секоја просторија. Со своите елегантни и чисти линии на дизајн станува точка на фокус во вашата дневна соба, спална, трпезарија… Совршен избор за правилниот екстра детал кој е потребен на вашиот дом! Направен е од висококвалитетен котловски челик и иноксен резервоар што го прават неверојатно долготраен. 

  • Димензија: 60 х 28 х 20 cm
  • Димензија на горилник: 35 cm
  • Материјал: котловски челик
  • Материјал на резервоар: инокс
Категории: ,
Коментари (0)

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете прв што ќе даде коментар за “Dominique – закривен био камин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.