-40%
ingco

Дигитален фазомер

240.00 ден 145.00 ден

#SUPEROKTOMVRI!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

за дополнителни 5% попуст, внесете го купонот “5%KUPON”, во полето купон.

  • AC 12-250V / DC 1.5-36V
  • Димензија: 4х133

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА 
*ГАРАНЦИЈАТА НЕ ВАЖИ НА ПОТРОШНИТЕ МАТЕРИЈАЛИ*

Шифра: HSDT 1909 Категории: ,
Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.