-53%

Детско ќебе – сирена

1,056.00 ден 494.00 ден

Не е на залиха

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • 80% полиестер, 20% ПУ
  • Удобно ќебе за деца во форма на опашка од сирена
  • Функционира и како вреќа за спиење
  • Совршено за будење на креативната имагинација на вашето дете
  • Направено од неверојатно мек материјал, што одржува идеална температура во секое време
Категорија:
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.