-40%

Четка за масажа на стапала

720.00 ден 430.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • Оваа четка е дизајнирана за чистење и масирање на вашите стапала, додека се туширате.
  • Не е потребно да се виткате – особено погодна за лица што не можат да се наведнат до стапалата.
  • Има 5 лепенки кои се лепат на површината и спречуваат лизгање.
Категории: ,