-35%

Четка за бањање на миленици

999.00 ден 650.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Лесно и едноставно бањање на вашиот миленик! Се што треба да направите е да ја поврзете ракавицата за доводот на вода и да започнете. Совршен избор за вас за полесно бањање на вашиот миленик, а истовремено го прави крзното неверојатно свиленкасто и мазно. Исто така, ракавицата ги отстранува вишокот влакна кои нормално би се залепиле на вашиот мебел и облека.

Спецификации:

  • Материјал: силикон, АВЅ
  • Црево 2.5 метри за лесно бањање на вашите миленици
  • Истовремено го чисти и масира крзното на вашиот миленик
  • Лесно држење со една рака.
  • Долготраен материјал.
  • Го прави крзното свиленкасто мазно и долготрајно.