-44%

Бришач за прозорци

495.00 ден 277.00 ден

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Бришачот за прозори е долготраен и мултифункционален производ, совршен за чистење стаклени површини како што се прозорци, огледала, стакла од врати, плочки и слично. 

  • Со помош на ергономската, заоблена рачка, употребата е удобна и погодна. 
  • Од едната страна се наоѓа мек, обложен дел за ефикасно чистење, а од другата гумен раб кој е доволно мек за да не ги оштети површините при чистењето. 
  • Едноставно притиснете го копчето за да испрскате вода на површината и избришете. 
  • Зa потврдокорни дамки, можете да додадете мешавина од вода и течен сапун во садот за вода.
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.