-49%

Бришач за прозорци

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 оценки)

450.00 ден 229.00 ден со ДДВ

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Бришачот за прозори е долготраен и мултифункционален производ, совршен за чистење стаклени површини како што се прозорци, огледала, стакла од врати, плочки и слично. 

 • Со помош на ергономската, заоблена рачка, употребата е удобна и погодна. 
 • Од едната страна се наоѓа мек, обложен дел за ефикасно чистење, а од другата гумен раб кој е доволно мек за да не ги оштети површините при чистењето. 
 • Едноставно притиснете го копчето за да испрскате вода на површината и избришете. 
 • Зa потврдокорни дамки, можете да додадете мешавина од вода и течен сапун во садот за вода.
Оценки (2)

2 оценки за Бришач за прозорци

 1. Rated 5 out of 5

  Marijana

  Go kupiv no pristigna osteteno, ama vednas dobiv zamena i novoto fukcionira bez problem. Blagodaram za uslugata prodolzete taka.

 2. Rated 5 out of 5

  Daniela

  5

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

 • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

 • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.