-54%

Безжични слушалки за iOS

1,980.00 ден 917.00 ден

Не е на залиха

🔥❄️ЗИМСКА АКЦИЈА❄️🔥
🎁СО СЕКОЈА НАРАЧКА НАД 1000ден СЛЕДУВА ПОКЛОН🎁
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Ослободете се од заплетканите кабли благодарение на овие безжични слушалки. Со неверојатен дизајн за оптимална удобност, едноставно ќе заборавите дека се во вашите уши дури и кога не слушате музика! Ја користат најновата Bluetooth технологија и ви овозможуваат поврзување со 10 метри опсег.

Карактеристики:

  • Елегантен и модерен дизајн
  • Лесни
  • Bluetooth поврзување
  • Вграден микрофон за остварување повици
Достава

Експресна испорака (само за Скопје)

  • За сите нарачки, имате можност да изберете експресна испорака во рок од 24часа која важи (само за Скопје), која ќе ве чини 199 ден.

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 3000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 3000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.