-15%

Батериска штрафилица 4.8V Li-ion

1,300.00 ден 1,105.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Напон: 4.8V

Вртежи: 200r/min

Следува комплет со кутија и повеќе додатоци.

1 година гаранција

Категории: ,