-16%
ikea

ASKHOLMEN Цвеќарник

3,190.00 ден 2,690.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Карактеристики на производот:
Материјал: багремово дрво
Боја: сиво-кафеава

Димензии на производот:

Должина: 62 см
Ширина: 39 см
Висина: 38 см

Шифра: 302.586.73 Категорија: