-8%
ikea

ASKHOLMEN Рамка за цвеќиња

2,500.00 ден 2,290.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Карактеристики на производот:
Материјал: цврсто дрво, багрем, акрилна боја
Боја: сиво – кафеава

Димензии на производот

Ширина: 72 см
Длабочина: 3 см
Висина: 190 см

Шифра: 702.586.71 Категорија: