-16%
ikea

ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба

3,450.00 ден 2,890.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Карактеристики на производот:
Материјал: цврсто дрво, багрем, акрилна боја
Боја:  сиво кафеаво

Димензии на производот:

Должина: 62 см
Ширина: 60 ​​см
Висина: 73 см

Шифра: 602.400.35 Категорија: