-20%
ikea

ASKHOLMEN Аголен цвеќарник

2,750.00 ден 2,190.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
Карактеристики на производот
Материјал: багремово дрво
Боја:  кафенa

Димензии на производот:

Ширина: 45 cm
Длабочина: 29  cm
Висина: 116 cm

Шифра: 102.586.69 Категорија: