-13%
ikea

ARSTID Ѕидна ламба

1,950.00 ден 1,690.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
Карактеристики на производот
Материјал:  метал, 100% полиестер
Боја: месинг/ белаДимензии на производот
Длабочина: 38 см
Ламба, дијаметар: 16 см
Кабел, должина: 2,5 m
Шифра: 503.213.86 Категорија: