-13%
ikea

ARSTID Столна ламба

1,950.00 ден 1,690.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Карактеристики на производот:
Материјал: челик, абажур текстил
Бела: месинг/бела

Димензии на производот:

Висина: 55 см
Основа, дијаметар: 15 см
Абажур, дијаметар: 22 см
Кабел, должина: 203 см

Шифра: 303.213.73 Категорија: