-27%

Апарат за безболна депилација

1,500.00 ден 1,090.00 ден

  • Апаратот за безболна депилација инстантно и безболно ги отстранува влакната и обезбедудва мазна кожа без иритации предизвикани од стандардната депилација.
  • Совршениот ергономски дизајн удобно се приклопува на вашата дланка.
  • Не предизвикува исекотини и гребаници како со брич.
  • Апаратот е хипоалергенски и  нежен за секаков тип на кожа.
  • Совршен за нозе, раце, бикини зона и пазуви.