-20%
ikea

ANTILOP Бебешко столче за хранење

2,490.00 ден 1,990.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
Карактеристики на производот
> Материјал: метал, пластика
> Боја: белаДимензии на производот
 Ширина: 58 см
Длабочина: 62 см
Висина: 90 см
Шифра: 290.672.93 Категорија: