-19%
xiaomi

Amazfit T-Rex

10,490.00 ден 8,490.00 ден

Маслинесто зелена
Црна
Избриши
⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Смарт часовник

  • AMOLED Дисплеј
  • Екран:1.3 inches
  • Резолуција: 360 x 360 pixels
  • Bluetooth 5.0/BLE
  • Оптички сензор за био – следење BioTrackerTM PPG 3 – оски сензор за забрзување.
  • GPS + GLONASS
  • Геомагнетски сензор и сензор за светло на околината.
  • Батерија:390mAh LiPo
Шифра: N/A Категорија: