-9%
xiaomi

Amazfit Nexo

12,500.00 ден 11,350.00 ден

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Смарт часовник

  • AMOLED дисплеј touchscreen
  • Екран:1.39 inches, 6.2 cm2
  • Резолуција:454 x 454 pixels
  • Процесор:Quad-core 1,1 GHz
  • Bluetooth 4.2+BLE
  • Accelerometer, gyro, heart rate, barometer, health tracker
  • Батерија:Li-Ion 420 mAh