-5%
xiaomi

Amazfit GTS Black

8,000.00 ден 7,590.00 ден

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Смарт часовник

  • AMOLED дисплеј touchscreen
  • Екран:1.62 inches
  • Резолуција:348 x 442 pixels, 1:1 ratio (~341 ppi density)
  • Bluetooth 5.0
  • Accelerometer, gyro, heart rate, barometer
  • Батерија:Li-Ion 220 mAh