-13%
xiaomi

Amazfit GTS 2 Mini

6,000.00 ден 5,200.00 ден

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Смарт часовник

  • AMOLED дисплеј touchscreen
  • Екран:1.55 inches
  • Резолуција:354 x 306 pixels
  • Bluetooth 5.0
  • Accelerometer, gyro, heart rate, barometer, sports tracker
  • Батерија:Li-Ion 220 mAh