-10%
xiaomi

Amazfit GTR 2

11,000.00 ден 9,900.00 ден

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Смарт часовник

  • AMOLED дисплеј touchscreen
  • Екран:1.39 inches, 6.2 cm2
  • Резолуција:454 x 454 pixels, 1:1 ratio (~326 ppi density)
  • Меморија:3GB
  • Bluetooth 5.1
  • Accelerometer, gyro, heart rate, barometer
  • Батерија:Li-Ion 471 mAh