-17%
ikea

ALSEDA Табуретка

3,590.00 ден 2,990.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Карактеристики на производот:
Материјал: листови од банана, челик
Боја: сиво кафеава

Димензии на производот:

Седалка, дијаметар: 60 см
Седалка, висина: 18 см

Шифра: 200.339.19 Категорија: