-70%

Алатка за острење

1,650.00 ден 496.00 ден со ДДВ

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА !
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Со оваа алатка сите сечила во вашиот дом ќе бидат наоштрени и спремни за акција.

  • Алатката е исклучително лесна за користење, благодарение на вградениот механизам за вакум може да ја фиксирате на било која рамна површина.
  • Едноставно поставување и повлекување на сечивото во острилката вашите ножеви ќе ги изострите за миг.
Оценки (0)

Оценки

Сеуште нема оценки

Бидете прв што ќе даде оценка за “Алатка за острење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.