-12%
ikea

ALANG Ѕидна ламба / бела

2,590.00 ден 2,290.00 ден

Не е на залиха

⏰ Пролетна АКЦИЈА! ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
Карактеристики на производот
> Материјал:  челик
> Боја:  белаДимензии на производот:
Ширина: 25 см
Длабочина: 24 см
Висина: 34  см
Кабел, должина: 2.1 м
Шифра: 101.757.06 Категорија: