-54%

Air Lazy Bag – воздушен душек

1,500.00 ден 690.00 ден

Виолетова
Жолта
Зелена
Портокалова
Розова
Сина
Црвена
Црна
Избриши
⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*
  • Дали сте подготвени за најрелаксирачкото искуство во вашиот живот? Тогаш овој воздушен душек е правиот избор за вас!
  • Без разлика дали го користите во вашата градина, на плажа или на планина, воздушниот душек инстантно ви пружа решение за релаксација.
  • Душекот доаѓа спакуван во компактна торбичка за носење насекаде со вас.
  • Едноставно отворете го, насочете го кон ветарот, затворете го клипот и душекот е надуван!
  • За собирање, едноставно отворете го клипот и замотајте го душекот во торбичката.
  • Направен е од долготраен материјал, па според тоа безгрижно може да го користите на различни површини – внатре и надвор!
  • Димензија: 2.5 m
Шифра: N/A Категории: ,