-35%
ingco

Аголна брусилка 710W

2,560.00 ден 1,665.00 ден

#SUPEROKTOMVRI!
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

за дополнителни 5% попуст, внесете го купонот “5%KUPON”, во полето купон.

  • Напон: 220 – 240V ~ 50 Hz
  • Моќност: 710W
  • Вртежи: 11000 rpm
  • Пречник: 115 mm
  • Вклучени рачка и клуч
  • Тежина: 1.7 kg

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА 
*ГАРАНЦИЈАТА НЕ ВАЖИ НА ПОТРОШНИТЕ МАТЕРИЈАЛИ*

Достава

Стандардна испорака

  • За сите нарачки до 1000 ден. имате можност да изберете стандардна испорака која ќе ве чини 118 ден.

Бесплатна достава

  • За сите нарачки над 1000 ден. автоматски ќе ви биде доделена можноста за бесплатна достава при вршење на нарачката.