-17%
somafix

Аголна Брусилка 680W/115mm

1,790.00 ден 1,490.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Моќност: 680W

Дијаметар: 115mm

Вртежи: 12000r/min

Напон: 230~240V/50~60Hz

1 година гаранција

Категории: ,