-7%
somafix

Батериска штрафилица 18V Li-ion

4,200.00 ден 3,900.00 ден

⏰ ЛЕТЕН ПОПУСТ ⏰
*Цената ќе се зголеми кога времето ќе заврши*

Напон: 18V

Големина на затегнување: 10mm

Вртежи: 1250r/min

Производот следува со плус една батерија

1 година гаранција

Категории: ,