Showing all 4 results

Странично мени
Прикажи 12 16 24 36
-54%
Затвори

Nova дигитална пегла 3 во 1

1,496.00 ден 694.00 ден

Постигнете ги резултатите дома, како тукушто излезени од фризерски салон со Nova дигиталната подесувачка пегла за коса 3 во 1. -3 во 1 и тостерка и пегла и електрично фигаро.
Овој елегантен и стилски комплет за убавина со напредни функции кои ќе ја исправи вашата коса во исто време и ќе ја навитка.

 • Електрично напојување.
 • Ќерамички слој кој ја штити вашата од големата температура.
 • Грејач на РТС.
 • Контрола на температурата од 200 степени.
 • 110V-220V-50 / 60HZ 35W.
 • Индикатор за моќност.
 • 360 степена струја.
-38%
Затвори

Nova Пегла за коса 2 во 1

1,056.00 ден 652.00 ден

Nova 2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса. Вашата коса ќе изгледа одлично со NOVA 2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса. Наједноставен начин за виткање или исправување на вашата коса за најкратко време.

 • Нано керамичка облога
 • 5 степени на подесување на температура (120-200°C)
 • За сите типови на коса
 • PTC греач кој брзо се загрева
 • Не се лепи за косата
 • 2 во 1 сет за исправување и навиткување на коса
 • Керамички плочи и цилиндар
 • Светло сшто индицира уклучување и исклучување
 • Напојување со А 100% анти шок дел
 • Брзо загревање
 • Дел за исправување и навиткување на косата
 • 26mm дијаметар
 • Димензии: (300mm)
 • A/C 230V 50Hz
 • Автоматско исклучување
 •  Моќност: 45W
 • Температура до: 200℃
 • 5 нивоа на подесување на температура (120-200°C)
 • За сите типови на коса
-34%
Затвори

Мини пегла за коса

650.00 ден 427.00 ден

Мини пегла за коса која ќе ви ги реши проблемите со вашата неуредна коса на брз и ефикасен начин, ова е вистинскиот избор доколку штедите на простор во вашиот патен багаж.

 • Направена е од високо-квалитетни керамички плочки кои ви ја заштитуваат косата од оштетувања.
-53%
Затвори

Четка за исправување на коса (Дигитална)

1,375.00 ден 652.00 ден

Високо квалитетна керамичка четка која ја исправа косата без оштетување.
Погодна за сите видови и должини на коса.

 • Не ја оштетува косата.
 • Се користи на сува коса 
 • Се загрева на идеална температува за пеглање на косата 
 • Ја крева косата во коренот и секое влакно го загрева за да се исправи 
 • Подесивост на температура – до 230°C –
 • LCD екран за температура
 • Погодна за патување
 • Исправете и исчешлајте ја косата за помалце од една минута.
 • 3D керамички запци
 • Должина на кабел 1.8m 
 • LCD дисплеј 
 • 3 степени на топлина 
 • 220-240V AC, 50/60 Hz, 50W