Showing 1–16 of 21 results

Странично мени
Прикажи 12 16 24 36

Luis Bien – Крема против подочници и брчки

2,750.00 ден 1,593.00 ден со ДДВ

Luis Bien – Масло за коса од црн лук

1,290.00 ден 790.00 ден со ДДВ

Luis Bien – Спреј за згуснување на коса

Rated 5.00 out of 5
1,850.00 ден 1,209.00 ден со ДДВ

Luis Bien – Спреј за отстранување на влакна

Rated 5.00 out of 5
1,100.00 ден 690.00 ден со ДДВ

Дерморолер со специјален систем за обнова на оштетена кожа

1,640.00 ден 1,250.00 ден со ДДВ

Магнетска маска за лице

2,500.00 ден 1,536.00 ден со ДДВ

Ноќен серум за зацврстување на кожата

1,370.00 ден 1,160.00 ден со ДДВ

Облоги за подочници од бисерен прав

220.00 ден 99.00 ден со ДДВ

Облоги за подочници со екстракт од слуз од полжав

220.00 ден 99.00 ден со ДДВ

Облоги за подочници со злато за интезивна регенерација

220.00 ден 99.00 ден со ДДВ

Облоги за подочници со кавијар

220.00 ден 99.00 ден со ДДВ

Облоги за подочници со колаген

310.00 ден 129.00 ден со ДДВ

Облоги за подочници со масло од арган

220.00 ден 99.00 ден со ДДВ

Облоги за подочници со хијалурон

220.00 ден 99.00 ден со ДДВ

Облоги за подочници со хијалуронска киселина

310.00 ден 129.00 ден со ДДВ

Ултра моќен концентриран серум за дневна хидратација

1,350.00 ден 1,095.00 ден со ДДВ